REPORT: Tlumačov A - Osvračín A

04.09.2011 13:22

Obohaceni o tři body vycestovali hráči našeho A týmu na hřiště svého soupeře do Tlumačova. Již před začátkem sezóny se proslýchalo, že Tlumačov by měl být jedním z hlavních adeptů na postup, což bylo patrné hned od začátku zápasu. Domácí Tlumačov byl dříve u balónů a téměr všechny odkopy od naší branky sbírali pro sebe. Jejich snaha vygradovala ve vedoucí branku, kdy se po tečované přihrávce objevil tlumačovský útočník před úplně prázdnou bránou. Ani přes vstřelený gól nepřestali v náporu a my tak hrozili pouze z příležitostních brejků, ve kterých byli Duchoň i Chocholatý neúspěšní. Důležitý krok za vítězstvím udělal Tlumačov střelou zpoza vápna, která mezi nohama třech obránců prošla až k zadní tyči osvračínské branky. Do poločasu se již skóre neměnilo a do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Druhý poločas už byl viditelně vyrovnanější, když jsme i my měli pár nadějných šancí. Definitivně uzavřít zápas ovšem mohli domácí po chybě v naší obraně, útočníkovi Tlumačova se ovšem ani nadvakrát nepodařilo překonat našeho brankáře. Z následného rohu byl sice závar, ale ani toho tlumačovští nevyužili. Tlumačov se ovšem dočkal i třetí branky, když přihrávku od obránce vykopl náš brankář před dotírajícím útočníkem na polovinu hřiště na úplně volného tlumačovského hráče, který rozehrál rychlou akci končící až v šibenici naší branky. V závěru zápasu jsme sice byli znatelně lepším týmem, ve vyložených šancích se ovšem nepovedlo našim hráčům skórovat. Čestný gól zařídil až Václav Chocholatý, který si na vlastní polovině vzal balón a z hráčů soupeře udělal doslova kužely, mezi kterými prokličkoval až k brance, do které se mu směrem do protipohybu brankáře povedlo vstřelit branku. Závěr zápasu už byl klidnější, Osvračín A si tak ze hřiště favorizovaného Tlumačova odváží prohru 1:3.

Sestava: Muchna, Duchoň Z., Wendl A., Janka, Blecha (85´ Skala), Kastner, Chocholatý, Černý, Nauš, Duchoň, Wendl L.