REPORT: Osvračín A - Poběžovice

27.08.2011 23:33

Letošní první mistrovský zápas se odehrál na nadměrně podmáčeném hřišti, což bylo znát na hře obou celků. Nepřesné přihrávky a pády byly k vidění každou minutu. Hned od začátku utkání se lépe představil tým soupeře, který měl pár nadějných šancí. Žádná z nich, včetně tvrdé střely do tyče, se však neujala. Jako gólová se ukázala až šance po odvráceném rohu, kdy se k míči dostal poběžovický Tomáš Strasser a střelou při zemi propálil vše, co mu stálo v cestě. Po tomto gólu se probrali také domácí, když několikrát zahrozili z nebezpečných brejků. Do poločasu se ovšem už nic podstatného neudálo, po prvním poločase tedy vedly Poběžovice 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s chutí po vyrovnání. Po pár nadějných šancích domácí obecenstvo probudila střela Aloise Wendla, který parádní střelou z dálky trefil tyč. Hra se poté začala kouskovat velkým množstvím autových vhazování a faulů. Šance byly dále k vidění na obou stranách, tu největší ovšem měli opět poběžovičtí. Poběžovický záložník potáhl balón po pravé lajně a centroval přesně na hlavu svému spoluhráči, kterému jeho hlavičku do protipohybu reflexně brankář Muchna vyrazil nohou nad branku. Osvračínští v závěru zápasu sice přitápěli pod kotlem, žádná vážnější šance se už ovšem nezrodila. Na začátek soutěže tedy vychází náš A tým brankově i bodově naprázdno.