REPORT: Luženice - Osvračín B

28.08.2011 23:37

Na historicky první zápas B týmu Osvračína jsme museli vycestovat do Luženic, kde nás čekal již tradiční tým IV. třídy. Zápas začal ve velkém stylu, když chybu soupeřova brankáře dokázal potrestat Jiří Kastner. Když o pár minut později přidal další branku krásnou střelou do šibenice z volného příméno kopu kapitán našeho "béčka", Patrik Rakowski, vypadalo to na velmi nadějne. Luženičtí se ovšem dokázali zvednout a začali hrozit také na branku Přemka Skaly. Zpočátku celá obrana včetně brankáře zdatně vzdorovala, po prvním soupeřově gólu se ovšem dostala do krize. Po několika špatných odkopech ze závaru a pár nešťastně odražených balónech začaly Luženice zvrácet výsledek na svojí stranu. Do poločasu se jim povedlo dokonce výsledek otočit, do kabin se tak šlo za stavu 4:2 pro Luženice.

Ani druhý poločas nebyl po přihlédnutí k faktu, že náš B tým hrál svůj první mistrovský zápas v této sestavě, nikterak špatným. I přes to se Luženicím podařilo vstřelit další dvě branky. V závěru zápasu jsme sice měli ještě několik nadějných šancí, z dobrých pozic ovšem střílel Bláha i střídající Beňka nad luženickou svatyni. I Osvračín B tak po prvním podzimním kole vychází bodově naprázdno.